winston-league
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Play Fairplay
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ajutor

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 174
Data de înscriere : 04/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Piatra Neamt

Ajutor Empty
MesajSubiect: Ajutor   Ajutor EmptyMier Iul 23, 2008 10:21 am

Pentru inceput.... Pentru a naviga p forum trebuie sa iti faci un cont....acesta sa face astfel: Sus sub poza scrie Register clcik p register dupa care va treceti nickul kre vreti sa il aveti p forum si ce mai cere acolo....veti primi un email de la Forumurile Winston League...deschideti emailul si vedeti k undeva zice CONTUL DVS NU ESTE ACTIV PENTRU AL ACTIVA CLICK P LINKUL URMATOR...si dati click p linkul kre vil arata acolo....dupa care intrati p site si dati LOG IN si va logati cu datele cu care vati faqut contul...Pentru a posta un mesaj indiferent unde k e un rezultat, k e un trasfner , k e o imbunatirire toate se faq la fel...mergeti la forumul respectiv si dati jos in stanga un scrie POST REPLY mare atentie nu dati NEW TOPIC dati POST REPLY si scrieti mesajul respectiv ....pentru ajutor si alte detalii neintelese contactatima

Fisierul cu transferuri il faq eu dupa perioada de trasnferuri si vil trimit p mess...acesta trebuia copiat unde ati instalat fifa in data/cmn si il inlocuiti p ala de acolo cu cel p care vil trimit eu
Sus In jos
https://winston-league.all-up.com
 
Ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
winston-league :: Desfasurare :: Ajutor-
Mergi direct la: